Naujienos Paslaugos APIE MUS Kontaktai
Kūrybinė grupė ATGIMSTANTYS VARPAI

ATSILIEPIMAI APIE MUS

Vilkaviškio vyskupijos kurija

Rekomendacija

Vilkaviškio vyskupijos kurija pažymi, kad kūrybinės grupės „Atgimstantys varpai“ narę S.Stulpino individualią statybinių konstrukcijų projektavimo įmonę žino kaip unikalios specializacijos įmonę, besispecializuojančią projektuoti bokštus ir varpines, varpų įrengimo konstrukcijas ir galinčią įrengti bokštuose varpus ir bokštų laikrodžius su kurantais.

2001 metais S.Stulpino įmonė atliko Marijampolės šv.Vincento Pauliečio bažnyčios varpų ir bokšto laikrodžio įrengimo darbus. Darbai buvo atlikti kokybiškai ir savalaikiai.

Rekomenduojame varpų ir bokšto laikrodžių įrengimui S.Stulpino individualią įmonę kaip rimtą, turinčią patirtį, sugebančią atlikti panašius sudėtingiausius darbus laiku ir kokybiškai, kaip įsipareigojimus vykdančią įmonę.

Kancleris mons. J.Pečiukonis

AB „Ortas“

Atsiliepimai apie Virginijos Jablonskienės projektavimo firmą

AB „Ortas“ konstatuoja, kad kūrybinės grupės „Atgimstantys varpai“ narė Virginijos Jablonskienės projektavimo firma projektavimo darbus varpų ir bokšto laikrodžio įrengimui Vilniaus šv.Teresės bažnyčioje 2001 m. atliko gerai ir laiku. Darbų organizacija ir atsakomybė už kokybę, specifinių žinių, reikalingų varpų, kaip muzikinio instrumento, įrengimui turėjimas, dalykiški darbiniai santykiai su užsakovu rodo aukštą Virginijos Jablonskienės projektavimo firmos profesionalumą.

Virginijos Jablonskienės projektavimo firmos darbu esame patenkinti, todėl galime rekomenduoti šios įmonės paslaugomis naudotis ir kitiems.

Gen.direktorius R.Simonkevičius

Palemono Švč.M. Marijos Rožančiaus Karalienės Romos katalikų parapija

Rekomendacija

Kūrybinės grupės „Atgimstantys varpai“ narę S.Stulpino individualią statybinių konstrukcijų projektavimo įmonę žinau kaip unikalios specializacijos įmonę, besispecializuojančią projektuoti bokštus ir varpines, varpų įrengimo konstrukcijas ir galinčią įrengti bokštuose varpus ir bokštų laikrodžius su kurantais.

2001 metais S.Stulpino įmonė atliko Palemono Švč.M. Marijos Rožančiaus Karalienės bažnyčios varpų ir bokšto laikrodžio įrengimo darbus. Darbai buvo atlikti kokybiškai ir savalaikiai.

Rekomenduoju varpų ir bokšto laikrodžių įrengimui S.Stulpino individualią įmonę kaip rimtą, turinčią patirtį, sugebančią atlikti panašius sudėtingiausius darbus laiku ir kokybiškai, kaip įsipareigojimus vykdančią įmonę.

Kleb. teol. lic. K.Juknevičius

AB „Ortas“

Atsiliepimai apie S.Stulpino statybinių konstrukcijų projektavimo įmonę

AB „Ortas“ konstatuoja, kad kūrybinės grupės „Atgimstantys varpai“ narė S.Stulpino individuali įmonė varpų ir bokšto laikrodžio įrengimo darbus Vilniaus Šv.Teresės bažnyčioje 2001 m. atliko gerai ir laiku. Darbų organizacija ir atsakomybė už kokybę, specifinių žinių, reikalingų varpų, kaip muzikinio instrumento, įrengimui turėjimas, dalykiški darbiniai santykiai su užsakovu rodo aukštą S.Stulpino individualios įmonės profesionalumą.

S.Stulpino individualios įmonės darbu esame patenkinti, todėl galime rekomenduoti šios įmonės paslaugomis naudotis ir kitiems.

Gen.direktorius R.Simonkevičius

Naujienos Paslaugos APIE MUS Kontaktai

© 1999-2003 Kūrybinė grupė ATGIMSTANTYS VARPAI
atlikta: [ karera design ] 1999